fbpx

Ochrona Danych Osobowych

LOGI

Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym znajduje się strona. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach, które obejmują m.in. adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z jakiego korzystasz. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretną osobą i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy służący do administracji, a ich zawartość nie jest ujawniana nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dane podane w celu wysyłania wiadomości przez adres email lub formularz kontaktowy nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Dane te przechowywane są w skrzynce e-mail (biuro@aldente.com.pl) w celach zarządzania pocztą oraz wysłania odpowiedzi, potwierdzenia rezerwacji itd. Dane przechowywane są przez czas nieokreślony. Mają do nich dostęp upoważnieni pracownicy restauracji, a ochrona danych osobowych w ramach naszej firmy regulowana jest wewnętrznymi przepisami ochrony danych osobowych. Wiadomości wysyłane przez formularz kontaktowy mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

DOBROWOLNE PODANIE DANYCH

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jeśli podałeś swoje dane osobowe w formularzu kontaktowym na stronie internetowej Al Dente Pasta & Prosecco Bar, to w każdej chwili masz możliwość dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W tym celu skontaktuj się z nami.

Administratorem danych osobowych jest BALK Sp z o.o. Balka SP.K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 19a, 91-065, Łódź. Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych (IDO) jest możliwy pod adresem e-mail biuro@aldente.com.pl.