fbpx

Al Dente – Pasta & Bąble Bar

Jesteśmy dla Was

Restauracja powstała z miłości jej właścicieli do kulinarnych podróży. Nic nie sprawia nam większej radości niż widok Gości, którzy dobrze się u nas bawią i miło spędzają czas. Świetne jedzenie i pyszne koktajle są dla nas równie ważne, jak niepowtarzalna atmosfera.

Dba o nią nasza załoga – kelnerzy i kelnerki, barmanki i menedżerki.

Z uwagą słuchamy naszych Gości i staramy się zawsze odpowiadać na ich potrzeby. Al Dente jest dla Was i chcemy żebyście zawsze czuli się u nas mile widziani.

Stylowe wnętrza

Wnętrze naszej restauracji wspaniale koresponduje z zabytkowym i pofabrycznym charakterem Manufaktury. Goła cegła, drewniane stoły i blaty oraz tapicerowane krzesła otoczone są mnóstwem kwiatów w stylowych donicach. Ściany zdobią murale i grafiki autorstwa Daniela „Goudy” Tworskiego oraz świetliste, kolorowe neony, a całość sprawia, że wnętrze jest jednocześnie nowoczesne i przytulne.

W sercu miasta wśród zieleni

Al Dente Pasta & Bąble Bar mieści się na Rynku Manufaktury, w malowniczym pasażu za głównym wejściem od strony ulicy Ogrodowej. Latem Gości wita otoczony zielenią i drzewkami pomarańczowymi ogródek  z kolorowymi meblami, leżakami i huśtawką oraz ścianką z neonowym logo Aperol Spritz, która jest tłem wielu pamiątkowych zdjęć z wizyt w naszej restauracji.

Autorska kuchnia i własnej produkcji makarony

W przestronnej, otwartej kuchni, nasz doświadczony zespół tworzy wyjątkowe, autorskie dania z troską o każdy ich detal. Goście mogą podglądać ich pracę, a także produkcję makaronów, które powstają w naszej restauracji. To właśnie rzemieślniczej metodzie produkcji oraz wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych, włoskich produktów zawdzięczają swój niepowtarzalny smak.

Pizza neapolitańska

Naszą specjalnością jest pizza w stylu neapolitańskim. Poświęciliśmy wiele pracy, aby stworzyć recepturę idealnego ciasta – odpowiednio dojrzałego i wyrośniętego, które w połączeniu z najwyższej jakości, certyfikowanymi włoskimi składnikami zamienia się w piecu w doskonałą pizzę.

Włoskie wino musujące i świetne koktajle

Nazwa naszej restauracji zobowiązuje. Nasz bar to królestwo włoskich bąbelków, które leją się z butelek i kranów. Na ich bazie przyrządzamy też kilkanaście autorskich koktajli. Ale to tylko początek oferty naszego baru, na którą składają się dziesiątki klasycznych i autorskich propozycji na bazie alkoholi z całego świata. Wszystkie są gwarancją doskonałej zabawy i udanego wieczoru w Al Dente.