fbpx

Elvis na „Ladies Night” w Cinema City. Wygraj zaproszenie

Kolejna odsłona kobiecego święta „Ladies Night” w kinie Cinema City na rynku Manufaktury będzie bardzo muzyczna. Panie obejrzą przedpremierowy pokaz filmu „Elvis”. Produkcja opowiada o życiu i twórczości legendarnego króla rock’n’rolla widzianej z perspektywy jego enigmatycznego menadżera Toma Parkera. Jednym z partnerów wieczoru dla Pań (choć Panowie są również mile widziani)  jest restauracja Al Dente Pasta & Bąble Bar. Mamy dla Was do rozdania dwa podwójne zaproszenie na ten seans.

Tradycyjnie już, dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, przygotowano atrakcje towarzyszące seansowi filmowemu. Panie otrzymają bezalkoholowego welcome drinka, nie zabraknie konkursów oraz drobnych upominków.

Zjedz pyszny deser w Al Dente, zrób zdjęcie i wygraj

Dla gości restauracji Al Dente Pasta & Bąble Bar czekają dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór. Jak je zdobyć? Wystarczy w dniach od 15 do 21 czerwca zamówić dowolny deser z naszego menu, zrobić mu zdjęcie i udostępnić na swoim koncie na FB lub Instagramie z aktywnym oznaczeniem @aldenteldz i hasztagiem #aldenteldz. Dodatkowo, aby wziąć udział w konkursie należy, też być naszym fanem na FB lub Instagramie.

Austin Butler w roli króla rock’n’rolla

Reżyserem filmu „Elvis” jest nominowany do Oscara (za film Moulin Rouge)
Buz Luhrmann. Historia Elvisa Presleya granego przez Austina Butlera zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację króla rock’n’rolla z jego menadżerem Tomem Parkerem, w którego wcielił się zdobywca Oscara Tom Hanks. Współpraca obu panów rozpoczęła się wraz z początkiem kariery piosenkarza. Kluczowym elementem filmowej opowieści jest też jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, jego żona Priscilla Presley, którą w filmie zagrała Olivia DeJonge.

 

Wejściówki na Ladies Night, można nabyć na stronie kina

Szczegółowy regulamin konkursu

Znajdź nas

Wszystkie wpisy

Znajdź nas

Wszystkie wpisy