fbpx

Wygraj zaproszenia na „Ladies Night” do Cinema City

Już 22 marca, o 19:30, w kinie Cinema City na rynku Manufaktury, kolejna odsłona kobiecego święta „Ladies Night”. Jednym z partnerów tego wydarzenia jest restauracja Al Dente Pasta & Prosecco Bar. Tym razem Panie obejrzą przedpremierowy pokaz filmu „Zaginione Miasto”. Mamy dla Was do rozdania dwa podwójne zaproszenie na ten seans.

Na wszystkie przedstawicielki płci pięknej, poza emocjonującym seansem filmowym czekać będzie bezalkoholowy welcome drink, konkursy oraz drobne upominki. 

Przyjdź do Al Dente, zrób zdjęcie i wygraj

Dla gości restauracji Al Dente Pasta & Prosecco Bar czekają dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór. Jak je zdobyć? Wystarczy w dniach od 14 do 20 marca zamówić dowolne danie z naszego menu, zrobić mu zdjęcie i udostępnić na swoim koncie na FB lub Instagramie z aktywnym oznaczeniem @aldenteldz i hasztagiem #aldenteldz. Dodatkowo, aby wziąć udział w konkursie należy też być naszym fanem na FB lub Instagramie.

Film „Zaginione miasto” z Sandrą Bullock, Channingiem Tatumem, Danielem Radcliffem oraz Bradem Pittem, to jedna z bardziej wyczekiwanych premier 2022 roku. W tej komedii romantycznej Sandra Bullock wcieli się w rolę samotnej pisarki bestsellerów romantyczno-przygodowych, na okładkach których występuje model Alan (Channing Tatum).

Od świata książki, po „przygodę życia” w dżungli 

Nieoczekiwanie główna bohaterka podczas promocji najnowszej książki zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (granego przez Daniela Radcliffa), który ma nadzieję, że artystka doprowadzi go do skarbu, starożytnego, zaginionego miasta ze swojej powieści.

Na jej ratunek rusza model Alan, który przy okazji chce udowodnić, że może być bohaterem w prawdziwym życiu. Wciągnięta w życiową przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

Wejściówki na Ladies Night, można nabyć na stronie kina tutaj

Regulamin konkursu fotograficznego Ladies Night

Znajdź nas

Wszystkie wpisy